facebook
Logo firmy

Referencje

Pan Łukasz jest przyjazną ,miłą i spokojną osobą . Ma bardzo dobry kontakt z psami i indywidualne podejście do każdego z nich. Potrafi sobie poradzić z każdym psem i wytresować z Focha posłusznego pupila. Dzięki jego instruktażowi mój pies jest wyuczony i wyćwiczony podstawowych lecz także trudniejszych komend. Eliminował błędy jakie popełniliśmy próbując sami szkolić naszego Bolta. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

- Oliwier Błażków

 

 

Decydując się na szkolenie naszego Brandona (owczarek niem. krótkowłosy) u Pana Łukasza wydawało nam się, że o psach sporo wiemy ponieważ mamy już
siedmioletnią suczkę.
Nic bardziej mylnego! To bardziej szkolenie właścicieli piesków.
Nauczyliśmy się czytelnej i jasnej komunikacji z naszymi pupilami i właściwej reakcji na ich zachowanie.
A dzięki temu, że spotykaliśmy się w grupie poznaliśmy skrajnie różne zachowania naszych jak i innych psów oraz jak na nie reagować.
Nasz Brandon jest po szkoleniu PT1 bardzo ułożonym i posłusznym psem choć ma dopiero 8 m-cy.
Pan Łukasz to człowiek, który kocha psy i pracę z nimi. Jego profesjonalne podejście do nas i naszego Brandona zadecydowało o podjęciu przez nas
dalszego wyszkolenia naszego owczarka z zakresu obrony i posłuszeństwa.
Dziękujemy.


- Przemysław Dłużniewski

 

 

Szkolenie Psów Spartakus K-9 ! Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia, lubisz prace z najlepszymi to atakuj do Łukasza! Bardzo precyzyjne podejście , widać ze gość lubi zwierzaki a one Jego i do tego jeszcze go słuchają ;) polecam z największą ilością gwiazdek !

- Mack-Maciej Mielcarek

 

 

Dla większości właścicieli psów, którzy na co dzień muszą pogodzić pracę zawodową, domowe obowiązki, czas z dziećmi, spacery i zabawy z pupilem oraz znalezienie chwil na odpoczynek i własne przyjemności, perspektywa wrzucenia do tego wszystkiego dwa razy w tygodniu psich szkoleń może wydawać się mało zachęcająca. Nic bardziej mylnego! Zdecydowałam się na rozpoczęcie zajęć podstawowych w Szkole Psów Spartakus K9. Wybór oczywiście nie był przypadkowy lecz poprzedzony wnikliwym prześledzeniem oferty szkoły, opinii w internecie i oceną logistyczną czasu szkoleń oraz miejsca. Przekonałam się ,że dokonaliśmy bardzo trafnej decyzji. Zajęcia w Spartakus K9 prowadzone przez Łukasza Kwiatka były niezwykle ciekawe, przyjemne, bogate w treść i zadania, świetnie zindywidualizowane w zależności od charakteru, temperamentu i potrzeb każdego psa oraz prowadzone wybitnie kompetentnie i merytorycznie. Pan Łukasz ma wyjątkowe podejście oraz wyczucie każdego psa i potrafi rewelacyjnie wydobyć z czworonoga maksimum jego potencjału i zdolności. Czas poświęcony na zajęcia przyniósł wyłącznie same korzyści, gdyż uczył się pies, uczył się właściciel jak zrozumieć i szkolić swojego podopiecznego, nawiązywała się nowa, fajna więź pomiędzy mną a moim pupilem Jordanem, a ponadto był to dla niego bardzo kreatywny czas, którego sama wcześniej nie potrafiła bym jemu stworzyć. Efekty widać było już po kilku pierwszych zajęciach. Oczywiście niech nikt nie myśli, że szkoła załatwi za niego wszystko - trzeba regularnie pracować też w domu. Gorąco polecam.

- Mariola Dominiczak Woszczyna

 

 

Witam,
Serdecznie polecam Szkolenie Psów Spartakus K-9 prowadzone przez pana Łukasza. Tutaj naprawdę każdy pies i przewodnik są traktowani indywidualnie, bo przecież każdy pies jest inny, a każdy człowiek lubi coś innego lub czego innego od psa oczekuje. Mój pies INGER na tych szkoleniach nabrał chęci do pracy i do zabawy. Pies robi bardzo szybko postępy. Stał się posłuszny i reaguje na komendy.
Więc z czystym sumieniem polecam pana Łukasza do szkoleń. To osoba bardzo kompetentna oraz sympatyczna. Widać zamiłowanie do tego co robi. Bardzo lubi psy i ma do tego podejście. Jest profesjonalny w swojej pracy. Polecam gorąco i pozdrawiam.

- Anna i Andrzej Włoch

 

 

Szkolenie Psów Spartakus K-9 cechuje profesjonalne i indywidualne podejście do psa wynikające z posiadanej przez Łukasz wiedzy. Łączy on prace z pasją dzięki czemu jest bardzo pozytywnym człowiekiem, co wpływa na zachowanie psów. Trener z pełnym zaangażowaniem instruuje właściciela jak postępować z czworonogiem, by uzyskać upragnione efekty. Łukasz chętnie doradza w kwestiach żywienia i ogólnej opieki nad psem.
Serdecznie polecam !!!

- Kamil i Roksana Michalscy

 

 

Szkolenie Psów Spartakus K-9 Łukasz Kwiatek, pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego czworonoga, bardzo duże doświadczenie tresera i ogromna wiedza odnośnie czworonogów. W efekcie przekłada się to na szybko widoczne rezultaty w szkoleniu piesków już po pierwszych spotkaniach. Serdecznie polecam wszystkim zainteresowanym, satysfakcja gwarantowana w 100%

- Krzysztof Małys

 

 

Nie wiem dlaczego jest możliwość zaznaczenia tylko 5 gwiazdek ;-)
A tak serio to przyjechałam do Łukasza z moim Stigiem, który siał spustoszenie na podwórku i niezbyt chciał ze mną współpracować.
Teraz mam psa, który wie o co mi chodzi i potrafi wykonać moje polecenia i już podwórko jest w takim stanie jakim powinno być :-) Stig jest poukładanym psem dzięki Szkoleniom Psów Spartakus K-9.
Szczerze polecam szkolenia u Łukasza. Pasjonat, profesjonalista, który ma genialne podejście do psów i zacny człowiek. Niedługo powracam z kolejnym psem!

- Beata Kuźma

 

 

Witam, chciałbym się podzielić opinią na temat szkolenia psów przez kolegę Łukasza.
Jest to profesjonalne podejście, indywidualnie do każdego psa w zależności co do typu, charakteru, temperamentu.
Nie każdy treser to potrafi, a daje to szybkie i wyraźne efekty.
Takie podejście daje zadowolenie zarówno dla właściciela psa, samego psa jak i dla tresera.
Ogranicza czas i koszty. Jest to opinia z punktu widzenia hodowcy z szesnastoletnim doświadczeniem i obserwatora.
Widziałem wielu ,,uczniów” szkoły SPARTAKUS K-9 i naprawdę ich ,,profesor,, czyni cuda.
Gorąco polecam tę szkołę oraz osobę Łukasza Kwiatka!!!

- Marek Karbowski, tel. 603756325

(hodowla owczarków niemieckich użytkowych Meden Agan)

 

 

Polecam każdemu ćwiczenia z Łukaszem-to prawdziwy czarodziej z suuuper podejściem do psów :) właśnie wróciliśmy z Lokim z drugiej lekcji i efekty są na prawdę mega fajne :) Mój hasior po prostu zgrzeczniał i nabrał klasy,przypadek?Nie sądzę...Jeszcze raz gorąco polecam Spartakusa gdzie uczy człowiek z pasją i ogromnym zaangażowaniem i sercem, a to najważniejsze!!!

- Agnieszka Zgórska

 

 

Łukasz to pasjonat zwierząt. Łączy swoją pasję z zawodem. Profesjonalnie zajmuje się powierzonymi mu zwierzętami. Pomógł poukładać naszego niesfornego mieszańca Maksa. Sympatyczny człowiek i ma bardzo dobre podejście do zwierząt. Serdecznie polecam

- Klaudia Świeściak

 

 

Super podejście, mega wiedzą oraz umiejętności w pracy z psami. Z psa który rzucał się na wszystkie inne zwierzęta (jak to Łukasz stwierdził jeden z agresywniejszych psów na szkoleniu mimo wieku 5 miesięcy) zrobił usłuchanego i potrafiącego przejść obok innych zwierząt psa, pomimo że mój Owczarek ma dopiero 7 miesięcy i jeszcze nie skończyliśmy szkolenia to jestem zadowolony z jego postawy. Oprócz szkolenia zawsze doradzi w kwestii hodowli, żywienia i ogólnego podejścia do naszego czworonoga.

- Dariusz Jędrzejak

 

 

Dobre podejście do psów pełen profesjonalizm duża zmiana u naszego pupila. Gorąco polecam tanio i dobrze!

- Wiktoria Adamczewska

 

 

Odkąd w listopadzie zakończyło się szkolenie mojego psa o imieniu Majka widać w jej zachowaniu znaczną poprawę, w tym momencie piesek słucha się i reaguje na komendy bardzo dobrze. Różnica jest znaczna i każdemu kto waha się jeszcze co do rozpoczęcia takiego szkolenia powiem, że śmiało może zabrać swojego pupila a na pewnie nie będzie żałował i dojdzie do wniosku, że było warto

- Piotr Parzonka

 

 

Serdecznie polecam szkolenie psiaków w szkole SPARTAKUS K-9
Sparta i Ares po szkoleniu są zdyscyplinowane, posłuszne, reagują na komendy bez żadnych problemów. Na szkoleniu dowiedziałem się jak postępować z psami w różnych sytuacjach, miejscach co pomaga w dalszym wychowywaniu czworonogów z czego jestem bardzo zadowolony i bez żadnych skrupułów POLECAM

- Mateusz Juszczak

 

 

Dziś zakończyłem szkolenie PT-1
Polecam tę tresurę mój owczarek ma 4,5 roku a po szkoleniu chodzi jak zegarek :)
Zrobiliśmy podstawowe szkolenie ale na wiosnę na pewno rozpoczniemy szkolenie zaawansowane PT-2 Tanio i skutecznie, da sobie rady z każdym psem polecam !

- Paweł Trzeciak

 

 

Witam.. Chciałbym polecić szkolenie Pana Łukasza moja Bokserka Luśka dzięki treningowi przeszła pozytywnie testy psychologiczne we Wrocławiu. Serdecznie polecam Ośrodek Szkolenia Pana Łukasza!

- Ireneusz Grzesiak

 

 

Polecam:-) bardzo! ,,czarodziej" psów!

- Renata Wiśniewska-Jemioło

 

 

Początkowo szkolenie mojej Igi (Border Collie), wydawało mi się łatwe i chciałam prowadzić je sama, jednak ta inteligenta suczka potrzebowała ręki profesjonalisty a ja jego rad. Pomoc znalazłam u Łukasza Kwiatka, który pokazał mi jak odpowiednio postępować z Igą, to On nauczył ją posłuszeństwa i wiele niezbędnych komend. Bez Jego pomocy nie uzyskałabym takich efektów jak na ten moment. Planuje zapisać się na kolejne etapy szkolenia i z czystym sumieniem mogę polecić to innym :) Wszystkim polecam Łukasza!!!

- Marta Osiecka

 

 

Witam:-) Ja już też prawie skończyłam tresurę z moją Aza i serio jest mega różnica więc bardzo polecam Wam Trenera Łukasza zna się na tym co robi:-) Moja Aza była bardzo wrogo nastawiona do innych psów teraz potrafi przejść obok nich nawet bez trzymania na smyczy ( nauczyła się tego na spotkaniach grupowych). Ogólnie była bardzo pobudzona, skakała na ludzi, uciekała z podwórka niszcząc ogrodzenie, nie słuchała gdy ją wołałam itd. Obecnie jest bardzo spokojna zawsze trzyma się blisko mnie (czasami nawet przeszkadza jak robię coś na dworze ;-) Wykonuje ładnie komendy podstawowe (siad, waruj, zostań, noga... zarówno reaguje na wypowiedziane słowa jak i na mowę ciała). Więc jeżeli macie jakikolwiek problem ze swoim pupilem nie zastanawiajcie się zadzwońcie, umówcie się na konsultacje ( jest bezpłatna ;-) ), a później podejmiecie decyzję :-) Mówię, że warto, to zajęcie nie tylko dla czworonogów ale i dla właścicieli :-) Pozdrawiam

- Patrycja Byra-Kalinka

 

 

FFmAdAxF0F+"0Frodek szkoleniowy "SPARTAKUS K-9" profesjonalne podejście sprawiło że nasz pies FIDO który pochodzi ze schroniska nauczył się podstawowych komend siad, waruj, zostań, noga . FIDO który bardzo dominował nad moją córka i nad zwierzętami w swoim otoczeniu stał się posłusznym i ułożonym przyjacielem . Jeśli szukacie kogoś kto pomoże wam w problemach z waszym czworonogiem to znalezliście się na odpowiedniej stronie internetowej POLECAM!!!

- Barbara Biernat

 

 

Łukasz to Świetny trener i nauczyciel. Nauczył mnie czytać moje psy jak książkę. Polecam Łukasza każdemu kto sam nie ma doświadczenia a chce mieć u boku posłusznego czworonoga. Posłuszny pies to brak nerwów na codzień profesjonalne podejście do każdej pary. Dziękuje Łukaszowi za wiedzę jaka mi przekazał i doświadczenie.

- Marcin Sobota

 

 

Witam, mój Ventus pod ,,ręką,, Łukasza przeszedł niesamowitą metamorfozę , wszystkich chętnych którzy chcą zobaczyć jak ,,chodzi,, onek po PT1 zaprzaszam serdecznie

- Mirosław Czerniejewski

 

 

Polecam z czystym sumieniem!!!

- Monika Pachołek

 

 

Polecam razem z peggy sue , super zmiana na lepsze i dla mnie i dla psa , ja wiem jak postępować z psem a peggy umie mnie zrozumieć.

- Ela Nowak

 

 

O szkoleniach w tej psiej szkole można pisać tylko w samych superlatywach. Profesjonalne podejście do tematu - taki jaki kto potrzebuje - podstawy szkolenia, kwestie bardziej zaawansowane. Wszystko czego ja i mój czworonóg potrzebowaliśmy. Świetne indywidualne podejście do klienta i 100% profesjonalizm!

- Jacek Berski

 

 

Profesjonalne szkolenie, fachowe podejście do indywidualnych potrzeb psa, szkolenie zarówno indywidualne, co pozwalało przekazać konkretne wskazówki dla właściciela i uczyć psa, jak i grupowe, które socjalizują psy, uczą obcowania z innymi psami. Atmosfera podczas szkoleń bardzo ciepła i przyjazna. W przypadku indywidualnych potrzeb bądź problemów Łukasz służy pomocą także w domu. Gorąco polecam!

- Joanna Brajer

 

 

Mój pies roczny Nowofunland, silna bestia, bo tak go można było określić zanim trafił do Łukasza był nie do wytrzymania. Smycz zabawka, siad kiedy chciał waruj tak samo. Jak wołałam do siebie to wszystko go interesowało oprócz mnie. Obgryzał wszystko i wszystkich. Horor zaczynał się gdy miał wsiąść bo auta. A po szkółce u Łukasza chodzi na smyczy jak baranek . Siad, waruj, zostań, do mnie bez problemu itp. Serdecznie polecam Łukasza, wie co robi oraz kocha to co robi!!!

- Danuta Frej